Studio interaktivního designu

Grafický & interaktivní design, webdesign.

O nás

Co děláme?

Spojením interaktivních technologií s produktovým a grafickým designem vytváříme věci, které na vás reaguji, reagujete-li vy na ně. Věci, které mohou zaujmout všechny Vaše smysly.

Snažíme se nejen o to, aby naše projekty skvěle vypadaly a fungovaly. Chceme, aby naše práce dýchala. Spojujeme interaktivní technologie s produktovým a grafickým designem tak, abychom vytvářeli věci, které na vás reaguji, reagujete-li vy na ně. Ať vytváříme reklamní prezentaci, mobilní aplikaci, tiskovinu, corporate identity nebo výrobek, usilujeme o vytvoření organismu, tedy inteligentního propojení různých platforem, které dovedou zapojit do hry všechny smysly člověka.

Kdo za Hybrid studiem stojí?

Jindřich Vodička

  • interaktivní design
  • produktový design
  • obalový design

*1985 Brno

Nominován na prestižní ocenění Objev roku v Czech Grand Design 2010. Vystudoval Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze a absolvoval studijní stáže v islandském Reykjavíku a polském Krakově.

Jakub Schenker

  • grafický design
  • webdesign
  • foto

*1978 Ostrava

Přes 10 let zkušeností z reklamních agentur a grafických studií. Na pozici grafického designera a art directora pracoval pro významé české i zahraniční klienty (Coca-Cola, Templářské sklepy Čejkovice, Altron…).

Kontakty

Hybrid Studio s.r.o.
Cornovova 904/52
618 00 Brno - Černovice

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně oddíl C, vložka 77123.